Föremål som liknar färglitografi Lennart Nyström
8237 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 23 oktober 2023
8178 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
8205 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2023
6446 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 7 februari 2022
3149 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 8 november 2021
3153 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 8 november 2021
4308 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 16 augusti 2021
4125 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 7 juni 2021
2066 Färglitografi
Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad, 60x84cm
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2020